image

Buduj na zaufaniu

Zaufanie to podstawowy kapitał, jaki zyskuje się po dołączeniu do naszego systemu, ponieważ towarzystwo innych, sprawdzonych przez internautów firm sprawia, że potencjalny klient nie boi się skorzystać z usług nowej firmy.

Badanie OCT

Badanie OCT

Jeśli pojawiają się poważne problemy z narządem wzroku, takie jak zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem (AMD), konieczne jest przeprowadzenie bardzo szczegółowej diagnostyki. Zapewnić ją może Instytut Oka. Prowadzone są tutaj bardzo różne badania, takie jak między innymi tonometria Pascala, badanie GDX, badanie HRT i autofluorescencja oka, a także badanie OCT. Z tych wszystkich badań badanie OCT jest wyjątkowo ważne, ponieważ jest to najskuteczniejsze podejście do rozpoznawania wszystkich zmian patologicznych związanych z tak zwaną plamką żółtą, czyli niezwykle istotną częścią siatkówki.

Strona: jaskra.org.pl

Wyświetleń: 3570

Przekierowań: 2159

Google Page Rank: 14

Ocena: 0

Oceń potal:

1 2 3 4 5 6

Tagi: Badanie OCT, Badanie GDX, tonometria Pascala, badanie SL-OCT, Badanie USG oka, autofluorescencja oka, Ultrabiomikroskopia, jaskra, leczenie jaskry, diagnostyka jaskry, Badanie HRT

Komentarze (0)  •  Strona dodana 2016-10-26  • 

Opinia o stronie